הרצאות מותאמות אישית לחברות ואירגונים

איך זה עובד?
נערוך שיחה (טלפון/זום) בה נדבר על מה המטרה שהייתם רוצים להשיג באמצעות ההרצאה.
לאחר מכן אכין הרצאה אשר מתאימה ספציפית לחברה שלכם המבוססת על תיאוריית ה CBT.
כל הרצאה תותאם לקהל היעד: מנהלים / משאבי אנוש (HR) / צוותים מקצועיים וכו'

 


דוגמאות להרצאות:

מניעת שחיקה אצל עובדים

"ריצת משוכות"

הרבה מאוד אנשים לא יודעים להתמודד עם תסכול, כלומר קל מאוד לתסכל אותם וזאת למרות שאנחנו נאלצים להתמודד עם הרגש הזה בתדירות מאוד גבוה; בבית, בעבודה, בזוגיות, עם חברים ומול הילדים.
התמודדות טובה עם תסכולים, היא הבסיס לרווחה נפשית של העובד ואף מורידה משמעותית את הסבירות להתמודדות עם בעיות אחרות כגון חרדות, דיכאון ושליטה בכעסים.
במהלך ההרצאה ילמדו העובדים טכניקות שונות להתמודדות עם תסכול.
מידע זה יסייע לעובד לתפקד בצורה טובה יותר הן בבית והן בעבודה.

הרצאה ליום האישה

"כשההריון נכנס לעבודה"

כאשר עובדת נכנסת להריון מלווים אותה תחושות של חוסר וודאות ולחץ אשר משפיעות ומושפעות גם מהעבודה. הניסיון לשמור על שגרה חיים רגילה בתקופה זו הוא קשה מאוד.
בהרצאה זו ילמדו העובדות איך לשלוט על ויסות רגשי נכון, התמודדות עם פחדים בתקופת ההריון, איך עושים הכנה מנטאלית ללידה ואיך מתמודדים עם השינויים במערכת הזוגית ובעבודה. 
כאשר מקום העבודה נותן לעובדות שלו את הידע איך להתמודד עם התקופה המאתגרת הזו, הוא למעשה מאפשר להן לקבל את הכלים להיות עובדות טובות יותר.
ההרצאה מתאימה לנשים בהריון ולנשים המתכננות להיכנס להריון.

חשיבה יצירתית

"ניהול קונפליקטים לצד ניהול פרוייקטים"

בכל מערכת יחסים, הן בבית והן בעבודה, אנו מתמודדים עם קונפליקטים בין אישיים.
הבעיה מתחילה כאשר הקונפליקט לא מתנהל נכון ולא נשמר הכבוד ההדדי.
לאורך השנים אנחנו לומדים מהסביבה שלנו (משפחה, עמיתים לעבודה וחברים) את הדרך להתמודד עם אותם הקונפליקטים אך מה קורה כאשר הדרך אינה נכונה?
עובדים אשר יודעים לנהל קונפליקטים בין אישיים בצורה טובה, יוצרים סביבת עבודה נעימה, הם בעלי תחושת מסוגלות גבוהה להתמודד עם קשיים ובעלי רווחה נפשית טובה. בהרצאה זו אלמד כלים פרקטיים להתמודדות עם קונפליקטים, הן בבית והן בעבודה.

 
גיבוש צוות

"איך שוחים בים החרדה?"

רוב העובדים שלכם לא יספרו לכם שהם חוו/ חווים חרדה מאחר והם חוששים שהתוודות זו עשוייה להשפיע על מה שהסביבה והמנהל/ת חושבים עליהם. חרדת החמצה (FOMO), חרדה מעמידה מול קהל, חרדה מעימותים וחרדה חברתית הן רק חלק מהבעיות איתם עשוי להתמודד העובד שלכם, דבר אשר משפיע על טיב עבודתו ורווחתו הנפשית. במהלך ההרצאה נלמד מהי חרדה, איך להתמודד איתה נכון ואיך לסייע כשאנחנו רואים מישהו מתמודד עם התקף חרדה. הרצאה זו מתאימה לכלל עובדי החברה ולא רק לעובדים אשר חווה חרדה בעבר או בהווה.

העצמה נשית

אני יכול"

עובד עם ביטחון עצמי נמוך מתמודד עם קשיים אשר משפיעים כמעט על כל אספקט בחייו ברמה יומיומית.
התמודדות זו לרוב נחוות בשילוב עם תחושת בדידות מאחר ולרוב איננו משתפים את העמיתים או את המעסיקים שלנו בתחושות הקשות הללו. עובד עם ביטחון עצמי נמוך לעיתים קרובות יהסס בקבלת החלטות, יחווה תחושת תסכול רבה, יחשוש לשאול שאלות מהחשש "מה יגידו?"  ואף עשוי להתמודד עם קשיים חברתיים במסגרת העבודה. 
בהרצאה זו נאפשר לכל עובד ללמוד כיצד הוא יכול באמצעות כלים פרקטיים להעלות לעצמו את הביטחון העצמי.
כמו כן, הרצאה זו תסייע רבות למנהלים לזהות עובדים עם ביטחון עצמי נמוך ולהשתמש בכלים פרקטיים לשיפור תחושת המסוגלות של העובד.

חיזוק היחסים בין העובדים

"הורה חדש"

כאשר עובד נכנס לעבודה חדשה עושים לו תהליך "חפיפה"; נותנים לו תקופת התנסות וישנה הבנה ברורה כי הוא זקוק לליווי צמוד עד שיכיר את המקצוע.
עובד אשר נכנס לתפקיד "הורה" הוא צריך להיות פנוי ללמידה חדשה של תפקיד שילווה אותו כל חייו.
כאשר מקום העבודה מעניק להורה את האופציה ללמוד את תפקיד ההורות הוא למעשה שם דגש על הרווחה הנפשית של העובד. הורה אשר יש לו את הכלים להתמודדות עם התפקיד החדש הינו הורה אשר יצליח לשלב בצורה טובה בין שתי ה"משרות" שלו.
המשרה בבית ובעבודה.
ההרצאה מתאימה להורים טריים ולהורים שבדרך.

 

בואו נקח את העסק שלכם לשלב הבא!

Or Segev © כל הזכויות שמורות

cbt.orsegev@gmail.com
054-2279-899

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn
  • YouTube